Pasākums dalībniekiem, kas reģistrējušies līdz 26.februārim:Uzņēmēju kapacitātes stiprināšanas pasākumi 

Rīgas plānošanas reģionā (2024.gada 1.marts - 12.aprīlis)

Biznesa garšvielu meistarklases Tavam uzņēmumam:

veido sava biznesa garšu un jaudu!


Ar mērķi rosināt uzņēmējus izmantot daudzveidīgu un mūsdienīgu uzņēmējdarbības rīku klāstu konkurētspējas uzlabošanai, aicinām interesentus pieteikties apmācību programmai, kurās zinoši eksperti koncentrētā veidā nodrošinās aktuālas zināšanas par dažādiem instrumentiem uzņēmuma produktivitātes un biznesa mērķu sasniegšanai. 

Programmas tēmas

# uzņēmuma biznesa procesu definēšana un analīze darbības efektivitātei
# digitālo tehnoloģiju pielietojumu uzņēmējdarbībā
# finanšu pārvaldības praktiskie aspekti uzņēmumā
# digitālais mārketings atpazīstamībai un produkta noieta veicināšanai
# dizaina domāšanas kā metodes pielietojums uzņēmējdarbībā

Lektori


Aleksandrs Ļubinskis, uzņēmējs, Cēsu Digitālā centra vadītāja vietnieks
Ikdienā lielākoties rūpējas par pieaugušo izglītību digitālo tehnoloģiju jomā. Aizrauj aizvien jauni digitālie rīki un risinājumi, līdz ar to izveidojušās plašas zināšanas par dažādām tehnoloģijām un risinājumiem, kas var palīdzēt gan uzņēmumiem, gan ikvienam iedzīvotājam ikdienas uzdevumu efektīvai veikšanai. Digitalizācijas treniņu vadītājs (sadarbībā ar Eiropas Digitālo inovācijas centru).

Aleksandrs ir gan vadījis uzņēmumu, gan bijis skolotājs, gan lielas datorsistēmas administrators.
Lektors un mentors gan mikro/maziem un vidējiem uzņēmumiem, gan lieliem uzņēmumiem.
Aleksandrs LinkedIn.
   Vita Brakovska, uzņēmēja, biedrības "Zināšanu un inovācijas sabiedrība" vadītāja
Ilggadēja pieredze cilvēkresursu kapacitātes stiprināšanā privātā un publiskā sektorā. Specializācija – indivīda radošo prasmju pielietojums nestandarta situāciju risināšanai un dizaina domāšanas pieejas integrācija iekšējo organizatorisko procesu pilnveidē. Kompetences novērtējuši tādi zīmoli kā Narvesen, TET, SEB, TNS Latvia, G4S, EcoBaltia Vide, ELKOGroup u.c. Digitalizācijas treniņu vadītāja (sadarbībā ar Eiropas Digitālo inovācijas centru).

Intensīva interaktīvu apmācību vadīšanas pieredze (1700+ pasākumi) ar mērķi rosināt dalībniekus uz vērtību balstītu risinājumu izstrādē.

Vita LinkedIn.

   Normunds Čiževskis, finanšu konsultāciju uzņēmuma dibinātājs un vadītājs 
Uzņēmējs un finanšu eksperts ar 20 gadu pieredzi. Finanšu konsultāciju uzņēmuma SIA “Bizpro” dibinātājs un vadītājs (kopš 2003. gada) un SIA “BeeTech Services” līdzīpašnieks un finanšu vadītājs (kopš 2018. gada). Specializējas privāto un valsts investīciju projektu finanšu plānošanā, analīzē un izvērtēšanā. Kopš 2003. gada ir piedalījies vairāku desmitu biznesa plānu izstrādē dažādu nozaru uzņēmumiem, veicis vairāk kā 80 valsts sektora investīciju projektu izmaksu ieguvumu analīzi un izvērtēšanu.

Kopš 2012. gada darbojas kā mentors finanšu jautājumos dažādu nozaru jaunuzņēmumiem. Kopš 2014. gada vada nodarbības uzņēmējiem, valsts sektora pārstāvjiem un augstskolu studentiem par investīciju projektu analīzi, finanšu vadību un plānošanu, kā arī produktu pašizmaksas kalkulāciju.
Normunds LinkedIn.
   Gints Krūmiņš, uzņēmējis, digitālā mārketinga eksperts
Pieredzējis eksperts ar plašu darba pieredzi un zināšanām, kas sniedz ieskatu digitālā mārketinga pamatos un praksē, ietverot tēmas kā SEO, Google Analytics, sociālo tīklu mārketings u.c. Vadot digitālā mārketinga un e-komercijas kursus privātpersonām un uzņēmējiem, izmanto savu reālo darba pieredzi un piemērus, lai padarītu abstraktus digitālā mārketinga jēdzienus saprotamus un pielietojamus ikdienas praksē. Izveidojis un vadījis Robotikas un programmēšanas skolu "Alfarobot", kas kļuvusi par lielāko skolu Baltijā.

Ginta nodarbības ir piemērotas gan iesācējiem, kuri vēlas iegūt pamatzināšanas, gan pieredzējušiem profesionāļiem, kuri vēlas paplašināt savu digitālā mārketinga sapratni un prasmes.
Pilns Ginta profils ir šeit.

NB! Apmācību programma tiek īstenota DIVOS (identiska satura) ciklos, dodot iespēju uzņēmējiem izvēlēties darba ritmam piemērotāko.

Apmācību cikla #2 attālinātās nodarbības

03.aprīlis plkst 09:30 - 14:00 Dizaina domāšana kā metode (attālināti/ Zoom)
Meeting ID: 833 3163 5935
Parole: 12345

Apmācību programmu īsteno Rīgas plānošanas reģions Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014. - 2021.gada perioda programmas  “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” projekta Nr. 5-50/EEZ/INP-002 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Rīgas plānošanas reģionā / SUPPORT RPR-VEST” ietvaros sadarbībā ar Ropažu un Mārupes novadu pašvaldībām.

Jautājumiem un papildus informācijai:

Vita Brakovska, apmācību programmas koordinatore
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: 29203533