ZINIS aktivitātes
Ieskats ZINIS ikdienas darbībā kopš 2013.gada
 

Jaunieti - kā Tu jūties Jūrmalā? 

Vai Tev kā jaunietim ir kāds jautājums mūsu pilsētā kandidējošo partiju saraksta līderiem - Jūrmalas mēra kandidātiem? 
Vai un kā viņi izprot Tavus 

izaicinājumus un kāds ir viņu redzējums par Tavas dzīves kvalitātes uzlabošanu un izaugsmes iespēju nodrošināšanu? 

Kā viņi personīg tajā ir iesaistījušies līdz šim?

Aicinām Tevi atbildēt uz dažiem jautājumiem līdz 18.maijam, kā arī uzdot savu jautājumu politiķiem! Ja būsi atsaucīgs - aicināsim kandidātus uz debatēm!
Ja būsi drosmīgs - uz to pašu aicināsim sarakstu līderus! Ja būsi radošs - to sagaidīsim arī no topošā mēra kandidātiem!

Saite uz aptauju: https://ej.uz/jaunietis-jauta


Dalīšanās ar pieredzi Ukrainā (29.11.2015.)

Laikā no 25. līdz 28.novembrim ZINIS piedalījās vairākos pasākumos Ukrainā radošās ekonomikas attīstības kontekstā. Galvenās atziņas pēc vizītes - Ukraina par spīti sarežģītai ģeopolitiskai situācijai, ir spējusi saglabāt un attīstīt radošo industriju kursu un šobrīd valstī novērojama ievērojama pilsoniska aktivitāte ne tikai politiskās, bet arī ekonomiskās neatkarības un stabilitātes veidošanai.
ZINIS reģionālās uzstāšanās NOVEMBRĪ: Ropaži, Jelgava, Jēkabpils, Ventspils, Bauska, Jūrmala, Ukraina (Kijeva un Rivni) un Rīga

Iepazīšanās ar Viktoru Galleru no biedrības "Darītājiem" (29.10.2015.)
Uzstājoties Daugavpils novada domes rīkotajās apmācībās jauniešiem, man bija iespēja iepazīties ar vienu no Latgales enerģiskākajiem un mērķtiecīgākajiem treneriem - Viktoru Galleru, kurš kopā ar domubiedriem izveidojis biedrību "Darītājiem". Viktors rīko izglītības un kultūras pasākumus un īsteno projektus tajās jomās, iedvesmojot jauniešus attīstīt savas prasmes un kompetences, mācīties, paplašinot savu redzesloku, kā arī veido telpas un ārtelpas, veidojot dzīvei, darbam un atpūtai patīkamu vidi, kas paliks mantojumā mūsu bērniem.
ZINIS  reģionālās uzstāšanās OKTOBRĪ:
Preiļi, Rīga, Jelgava, Jēkabpils, Āne, Bauska, Mārupe, Ķekava, Seda un Daugavpils

Kultūras un radošo industriju lomai veltīta konference Gdaņskā
(15.-17.09.2016.)

Septembrī Polijas pilsētā Gdaņskā tika rīkota konference par kultūras un radošo industriju lomu ekonomikas attīstībā un viens no būtiskākajiem dalībnieku vēstījumiem - kultūras nozare nav tikai instrumets vai palīgs, bet gan pilnvērtīgs sabiedrotais. Otra atziņa - arī "kļūdīšanās kultūras" ("culture of failures") izplatība sabiedrībā ir viens no veidiem, kā varam stiprināt iedzīvotāju pārliecību par savām spējām iesaistīties uzņēmējdarbībā. Ja informācijas telpā dzirdami tikai t.s. panākumu stāsti - ne visi to spēj saistīt ar sevi.
ZINIS reģionālās uzstāšanās SEPTEMBRĪ: Cēsis, Preiļi, Gdaņska un Rīga

Veltījums arī ZINIS sadarbības partneriem - balva TOYP 2015 (27.08.2015.)

26.augustā organizācija JCI Latvia pasniedza balvu ZINIS vadītājai par ieguldījumu pozitīvu pārmaiņu veicināšanā Latvijā kategorijā "Bizness, ekonomika, uzņēmējdarbība". Mēs vēlamies pateikties visiem mūsu domubiedriem un sadarbības partneriem, kas zina, ka Latvija ir izaugsmes iespēja ikvienam un aicinām to aktīvi izmantot - kurš gan cits to mūsu vietā darīs!
ZINIS reģionālās uzstāšanās AUGUSTĀ: Jelgava un Rīga


ZINIS iesaistās Latvijas Republikas simtgades svinību satura veidošanā (23.07.2015.)

Jūlija mēnesī ZINIS atsaucās LR Kultūras ministrijas aicinājumam piedalīties Diasporas konferencē Cēsīs un dalīties ar Latvijas radošo uzņēmēju veikumiem valstiskuma izpratnes veicināšanā. Darba grupa tika vadīta kopā ar Tairu Zoldneri (Amerikas Latvijas apvienība) un tajā piedalījās ap 30 dalībniekiem, kuri komandās un individuāli formulēja aktuālos problēmjautājumus un iespējamos risinājumus simtgades svinību kontekstā, jo īpaši - veidojot sadarbību ar diasporu.
ZINIS reģionālās uzstāšanās JŪLIJĀ: Cēsis


ZINIS īsteno "Zināšanu eņģeļu programmu" Latvijas ieslodzījuma vietās (30.06.2015.)

Jūnija mēnesī (2. un 12.jūnijā) biedrība viesojās ar radošās domas meistarklasi Brasas cietumā un Jelgavas cietumā un šīs vizītes mērķis ir iepazīstināt pasākuma dalībniekus ar mazbudžeta radošajām biznesa idejām, kas tiek īstenotas Latvijā kopš 2009.gada. Pirmajā pasākumā Brasas cietumā piedalījās ap 20 dalībniekiem, kuri visi atzina dzirdēto par ļoti interesantu un izteica gatavību piedalīties līdzīgos pasākumos atkārtoti. Līdzīgas atsauksmes bija Jelgavas cietumā, kur kopumā piedalījās ap 25 dalībniekiem.

Noslēdzies SIC projekts trešo valstu valstspiederīgo integrācijai (30.06.2015.)
Jūnijā sekmīgi  noslēdzies SIC īstenotais projekts, kura ietvaros ZINIS vadīja darbnīcas Jelgavā, Rīgā un Cēsīs. To ietvaros dalībnieki izstrādāja un testēja idejas, kā arī dalījās ar savu pieredzi ideju pilnveidē. Projekta noslēguma relīze pieejama šeit
Projekta video ir šeit:
ZINIS reģionālās uzstāšanās JŪNIJĀ: Daugavpils, Sigulda, Igaunija, Jelgava, Jūrmala, Viesīte

ZINIS aicina izmantot Creative Business Cup piedāvātās iespējas Latvijā (07.05.2015.)
Līdz 19.maijam Latvijas radošajiem uzņēmumiem ir iespējams pieteikties nacionālajam finālam starptautiskā konkursā "Creative Business Cup", kura ietvaros būs iespēja piedalīties augstvērtīgos semināros, veidot kontaktus starptautiskos pasākumos, prezentēt savu ideju investoriem un meklēt sadarbības partnerus, kā arī iegūt vērtīgas balvas. Fināls norisināsies 2015.gada novembrī Kopenhāgenā. Kā zināms, 2014.gadā starptautiskajā konkursā godpilno 2.vietu ieguva Latvijas uzņēmums GIGI bloks. Plašāka informācija pieejama šeit.
ZINIS reģionālās uzstāšanās MAIJĀ: Kārsava, Roja, Cēsis, Rundāle.

Izsludināta dalībnieku pieteikšanās radošajām darbnīcām Cēsīs (01.04.2015.)
Sociālās inovācijas centrs izsludina pieteikšanos uz radošajām darbnīcām Cēsīs (30.aprīlī, 14. un 21.maijā), kuru ietvaros dalībnieki izstrādās un testēs mazā biznesa, sociālās, kultūras vai izglītības jomas idejas, kuru īstenošanai nav vajadzīgs būtisks starta kapitāls un kuras balstītas uz dalībnieku kompetencēm. Pieteikšanās līdz 27.aprīlim un plašāka informācija šeit
ZINIS reģionālās uzstāšanās APRĪLĪ: Jelgava, Madona, Valmiera, Jaunpils, Cēsis


Izsludināta dalībnieku pieteikšanās radošajām darbnīcām Rīgā
(10.03.2015.)
Sociālās inovācijas centrs izsludina pieteikšanos uz radošajām darbnīcām Rīgā (2.aprīlī, 23.aprīlī un 29.aprīlī), kuru ietvaros dalībnieki izstrādās un testēs mazā biznesa, sociālās, kultūras vai izglītības jomas idejas, kuru īstenošanai nav vajadzīgs būtisks starta kapitāls un kuras balstītas uz dalībnieku kompetencēm. Pieteikšanās līdz 15.martam un plašāka informācija šeit

ZINIS vada vieslekciju Preiļu novada uzņēmējiem (06.03.2015.)
Pēc lielveikala "Oga" īpašnieces uzaicinājuma, biedrība ZINIS tikās ar Preiļu novada uzņēmējiem un dalījās ar savu pieredzi mazo uzņēmēju konkurētspējas stiprināšanā, ar radošās domāšanas metožu palīdzību meklējot jaunus risinājumus darbā ar uzņēmuma klientiem. 
ZINIS reģionālās uzstāšanās MARTĀ: Ludza, Rēzekne, Preiļi, Liepāja, Kuldīga, Talsi, Brocēni, Ventspils, Balvi, Carnikava, Jelgava, Sigulda

Dalība komandu veidošanas platformā GARAGE48 sniedz ieskatu par mūsu spējām 48 stundu ietvaros (08.02.2015.)
Tā kā ZINIS jau kopš 2010.gada stāsta par igauņu projekta Garage48 norisi un iespēju tajā piedalīties, šī gada februārī nolēmām "uz savas ādas" izjust projekta norisi un devāmies uz Tartu, kur pārliecinājāmies, ka 48 stundu laikā varam izdarīt ļoti daudz - ne tikai izveidot mūsdienīgu funkcionālu dizainu, bet arī programmēt un ar 3D printeru palīdzību izgatavot funkcionējošu prototipu, kurš spēj demonstrēt produkta pievienoto vērtību.
ZINIS reģionālās uzstāšanās FEBRUĀRĪ: Ludza, Rēzekne, Tartu, Talsi, Jelgava

Liepājā, Ludzā un Rīgā sākas latviešu valodas apguves kursi (27.01.2015.)Pateicoties projektam "Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību" (Nr. IF/2013/1.A./5), sākot ar šī gada 1.februāri 60 trešo valstu valstspiederīgie Liepājā, Ludzā un Rīgā bez maksas varēs papildināt savas latviešu valodas zināšašanas 120 stundu latviešu valodas apguves kursos. Plašāka informācija pieejama šeit.

Jelgavā, Rīgā un Cēsīs tiek organizēts praktiskā radošuma darbnīcu cikls
"Saliedēta kopiena caur radošu sadarbību kultūrā, izglītībā un uzņēmējdarbībā"
(03.01.2015.)
Saskaņā ar Sabiedrības integrācijas fonda datiem, katru gadu Latvijā no vairāk kā 70 dažādām valstīm ierodas cilvēki, no kuriem 55.7% ir vecumā no 20 līdz 60 gadiem. 2012.gada sākumā Latvijā dzīvoja 40 057 trešo valstu valstspiederīgie ar pastāvīgās uzturēšanās atļaujām un 9366 ar termiņuzturēšanās atļaujām. Cilvēki, kas kļūst par Latvijas iedzīvotājiem, ir ļoti dažādi - ar dažādu izglītības līmeni, dažādu latviešu valodas zināšanu līmeni, dažādu profesiju pārstāvji, atšķirīgas pieredzes. Lai tie veiksmīgi iekļautos Latvijas sabiedrībā, ir jārada iespēja līdzdarboties, sniegt savu ieguldījumu, bagātinot vietējās kopienas dzīvi. Sociālās inovācijas centrs 2014.gada nogalē uzsāka projekta "Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību" (Nr.: IF/2013/1.A./5) īstenošanu, kura ietvaros  Jelgavā, Rīgā un Cēsīs organizē praktiskā radošuma darbnīcu "Praktiskais radošums bez robežām". Pasākumu mērķis ir integrēt trešo valstu valstspiederīgos vietējā kopienā, iesaistot biznesa, sociālo, kultūras, izglītības un citu ideju ģenerēšanā, kompetenču praktiskā pielietojumā. Dalībnieki strādās komandās, ko veidos NVO, pašvaldību darbinieki, uzņēmēji, trešo valstu valstspiederīgie un uzņemošās sabiedrības pārstāvji. Projektu īsteno Sociālās inovācijas centrs un to līdzfinansē Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds (75%) un valsts budžets (25%). Pilna preses relīze un plašāka informācija par programmu pieejama šeit.


ZINIS reģionālās uzstāšanās JANVĀRĪ: Apes novads, Viļaka, Priekuļi, Brocēni

Noslēgušās divas Nākotnes pilsētas spēles - Carnikavā un Tērvetē
(12.12.2014.)
Novembra beigās un decembra sākumā Carnikavā  un Tērvetē novadu pašvaldībām bija iespēja iegūt unikālu pieredzi sabiedrības līdzdalības veicināšanā risinājumu meklēšanai novada attīstības izaicinājumiem. Carnikavas spēles tēma bija "Labāka dzīve Garciemā", kur vietējie ciema iedzīvotāji meklēja risinājumus līdzsvaram starp vides saglabāšanu, iedzīvotāju interesēm un ciema ekonomiskās vides attīstību. Savukārt, Tērvetes spēles "Tērvete - mūsu mājas šodien un rīt!" mērķis bija iegūt novada iedzīvotāju vērtējumu par vietējo resursu radošāku kombināciju un produktīvāku izmantošanu ekonomiskās situācijas uzlabošanai. Kopumā katrā spēlē iedzīvotāji izstrādāja ap 40 dažādām idejām, paredzot arī savu līdzdalību un ieguldījumu šo ideju īstenošanā, kas nākotnē būtiski var sekmēt sadarbību ar pašvaldību.
ZINIS reģionālās uzstāšanās DECEMBRĪ: Tērvete, Krimulda, Sigulda

Uzsākta trešo valstu piederīgo integrācijas projekta īstenošana (10.12.2014.)
Sociālās Inovācijas Centrs uzsācis projekta "Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību" (nr. IF/2013/1.a./5) īstenošanu. Projekta ietvaros notiks 3 galvenās aktivitātes - 1) valodas un integrācijas kursi 3 Latvijas reģionos, apmācot 60 trešo valstu piederīgos, 2) izziņas pēcpusdienas un 3) praktiskā radošuma darbnīcas "Praktiskais radošums bez robežām", kur tiks aicināti vietējie iedzīvotāji, lai kopā ar trešo valstu piederīgajiem radītu idejas mazbudžeta uzņēmējdarbībai, dažādu kultūru pieredzes izmantošanai radošu risinājumu meklēšanā, tādejādi veicinot lojalitāti un mītnes zemes piederības sajūtu. Darbnīcas vadīs eksperte Vita Brakovska. Projektu līdzfinansē Eiropas Trešo valstu valstpiederīgo integrācijas fonds (75%) un valsts budžets (25%). Ar projekta preses relīzi var iepazīties šeit.

ZINIS finansiāli atbalsta mazbudžeta projektu - biznesa ideju konkursu "Cēsīs var!"
Novembrī ZINIS piedalīsies biznesa inkubatora Magnus rīkotajam mazbudžeta projektam - biznesa ideju konkursam "Cēsīs var!" iesniegto pieteikumu izvērtēšanā, kā arī piedalīsies kā viens no finansiāliem atbalstītājiem. Konkursa unikalitāte ir tā, ka balvu fondu (1000 EUR) veido vietējie pilsētas uzņēmēji un netiek izmantoti publisko institūciju budžeta līdzekļi. Iesniegto biznesa ideju vērtēšanā piedalās balvu fonda finansētāji un citi piesaistītie eksperti, kopumā - vairāk kā 15 cilvēki, kas ne tikai izvērtē un sniedz jaunajiem censoņiem ieteikumus idejas konkurētspējas stiprināšanai, bet arī iespēju robežās meklē alternatīvus (ārpus konkursa) atbalsta veidus perspektīvām idejām. Līdz ar to šis konkurss ir unikāls Latvijas mērogā tā mazbudžeta formāta dēļ. Plašāka informācija - www.cesis-var.lv
ZINIS reģionālās uzstāšanās NOVEMBRĪ: Tukums, Limbaži, Cēsis, Ogre, Balvi, Virbi, Cēsis, Jelgava, Carnikava

Oktobrī ZINIS uzsāk programmas "Zināšanu eņģeļi" īstenošanu reģionos (15.10.2014.)
LR VARAM projekta "Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde" ietvaros ZINIS īsteno 2011.gadā iniciēto programmu "Zināšanu eņģeļi", kuras mērķis ir pilnveidot atbildīgo pašvaldības darbinieku prasmes konsultatīvam darbam ar vietējo sabiedrību ilgstspējīgu biznesa ideju izstrādē un komercializācijā, kā arī konsultatīvā darbā esošos uzņēmumu konkurētspējas stiprināšanai. Projekta ietvaros 2014.-2015.gadā visos Latvijas reģionos tiks īstenoti 15 divu dienu apmācību semināri - meistarklases, no kuriem pirmās uzsāktas jau oktobrī - Limbažos, Tukumā, Cēsīs, Ogrē un Balvos.
ZINIS reģionālās uzstāšanās OKTOBRĪ: Limbaži, Tukums, Dundaga, Tallina, Cēsis, Ogre, Daugavpils, Balvi, Kuldīga, Alūksne, Rēzekne, Ventspils

Rudenī pieaug interese no uzņēmējdarbības uzsācējiem (26.09.2014.)
Negaidīti liela interese izrādīta par radošās domāšanas metodēm un biznesa ideju sagatavošanu tirgum - ar šāda satura semināru ZINIS rudenī atgriežas Rīgā 26.-27.septembrī. Pasākumu rīko Ventspils Augsto tehnoloģiju parks un seminārs tiek finansēts LIAA administrētās Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas ietvaros. Programmas ietvaros vairāk kā 50 dalībnieki komandu darbā iepazīsies ar virkni radošās domāšanas metodēm, kā arī testēs reālos apstākļos jaunizveidotās idejas, lai gūtu plašāku izpratni par ideju komercializācijas praktiskajiem aspektiem ideju agrīnajā attīstības stadijā. Sagaidāms, ka vienlaicīgi darbosies 10 komandas, kas izstrādās pilnīgi jaunas vai pilnveidos jau eksistējošas biznesa idejas.


ZINIS apmeklējuma galamērķu sarakstā - arī VIRBU pagasts! (11.09.2014.)
Mēs vienmēr ar gandarījumu dodamies uz vietām, kur līdz šim nav būts un šoreiz kārta pienāca VIRBU pagastam - šo tikšanos iniciēja biedrības VIRBI vadītāja Diāna Dzelzkalēja, pateicoties apstiprinātajam projektam "Domā un radi, lai dzīvotu labi!", ko finansē LR Kultūras ministrija pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga projektu konkursa ietvaros. ZINIS vadītās meistarklases ir izpelnījušās līdzšinējo klausītāju atzinību, tādēļ šoreiz uz Virbu pagastu atceļoja arī vairāk kā 10 Talsu Valsts ģimnāzijas skolēni, kas aktīvi piedalījās pasākumā un guva jaunas zināšanas par radošas uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijas reģionos.
ZINIS reģionālās uzstāšanās SEPTEMBRĪ: Virbu pagasts, Liepāja.

Latvijas mazākumtautību NVO kapacitātes stiprināšana (24.08.2014.)
Pēc Latvijas Kultūras akadēmijas uzaicinājuma, ZINIS uzstājās ar vieslekcijām Višķos un Liepājā, kur kopā ar mazākumtautību NVO meklēja jaunas pieejas jauniešu iesaistē NVO mērķu sasniegšanā, kā arī kopā apskatīja dažādus kultūrvēsturiskā mantojuma kā iedvesmas avota piemērus, rosinot pārdomas par dažādu kultūru mantojuma vērtību mūsdienu lietotāja acīs un iespēju to izmantot ekonomiskās aktivitātes sekmēšanai.
ZINIS reģionālās uzstāšanās AUGUSTĀ: Igaunija (Parksepa), Višķu pagasts, Cēsis, Liepāja, Smiltene, Balvi.

Radoša uzņēmējdarbība kā alternatīva lauksaimniecībai reģionos (11.07.2014.)
Latvijas reģionos ir virkne jauniešu, kas aktīvi meklē iespēju iesaistīties uzņēmējdarbībā, taču nevēlas savu profesionālo nākotni saistīt ar klasisko lauksaimniecību. Valmieras seminārā, ko rīkoja LLKIC parādīja, ka dažkārt pietiek ar pāris piemēriem, lai jauniešu galvās rastos idejas, kas īstenojamas uzreiz un bez būtiskiem kapitālieguldījumiem. Lai rosinātu ideju autoru mērķtiecīgu tālākdarbošanos, tiem tiek dotas "pirmās nakts tiesības uz idejām viena mēneša garumā". Pēc tam šīs idejas tiks publiskotas citos ZINIS vadītajos pasākumos.
ZINIS reģionālās uzstāšanās JŪLIJĀ: Valmiera, Lielbritānija, Gērnsija, Ērgļi un Mazsalaca.

Jaunatnes organizācijas interesējas par sociālo uzņēmējdarbību (06.06.2014.)
Aizvien vairāk jaunatnes organizāciju savus sociālos mērķus vēlas sasniegt nevis ar donoru finansējuma palīdzību, bet gan paši saviem spēkiem - ar uzņēmējdarbību, kas ļauj nepieciešamo finansējumu iegūt, veicot saimniecisko darbību. Latvijā ir virkne lielisku piemēru - Labdarības veikals "Otra elpa", HOPP, JŪHŪ, Latvijas Sarkanā krusta programmas u.c. Jo īpaši spilgti izpaužas tie sociālie uzņēmumi, kam ir drosme parādīt savu vājumu, bet vienlaicīgi (caur uzņēmējdarbības prizmu) to pārvērst stiprumā - līdzīgi kā Igaunijā neredzīgie pielieto savas īpaši labi attīstītās taktilās prasmes, kļūstot par izciliem masieriem.
ZINIS reģionālās uzstāšanās JŪNIJĀ: Burtnieki, Budapešta un Hanovere.

Radošu biznesa ideju testēšana Burtniekos (31.05.2014.)
Maija beigās viesojāmies Burtnieku novadā, kur divu dienu garumā bija iespēja novērot jauniešu emocionālo pārvērtību, iepazīstot radošu biznesa ideju izstrādes un komandas veidošanas pamatprincipus un nianses. Lai pilnveidotu savas uzstāšanās un ideju testēšanas prasmes, jaunieši izveidoja komandas, sagatavoja vizuālus prototipus savām idejām un devās pagasta centra ielās, un aptaujāja vietējos iedzīvotājus. Iegūtais rezultāts pārsteidza ne tikai jauniešus, bet arī ZINI - cik lieliskus risinājumus aptaujātie nepilnas stundas laikā var sniegt par vienreiz lietojamo zeķu sasaisti ar dārzniecību un "griestu paklāju" funkcionalitātei un dizaina risinājumam!
ZINIS reģionālās uzstāšanās MAIJĀ: Valmiera, Apgulde, Ape, Jēkabpils, Kuldīga un Burtnieki.

Jau trešo gadu pēc kārtas - ZINIS atbalsts akcijai "Lieldienu donors" (14.04.2014.)
Tuvojoties Lieldienām, biedrība ZINIS jau trešo gadu sniedz atbalstu akcijas "Lieldienu donors" rīkotājam Tālivaldim Kronbergam, nodrošinot transporta pakalpojumus pateicības balvu paņemšanai no akcijas partneriem un nodošanai akcijas dalībniekiem. Aicinām atbalstīt akciju ar savu līdzdalību! Plašāka informācija pieejama šeit.
ZINIS reģionālās uzstāšanās APRĪLĪ: Daugavpils, Ventspils un Jūrmala.

ZINIS intervija Latvijas Radio 2 raidījumā "Dzīves virtuve" (24.03.2014.)
Mūsu aktivitātes kārtējo reizi pamanījuši arī plašsaziņaslīdzekļi. Šoreiz pateicamies Latvijas Radio 2 par iespēju plašākai sabiedrības daļai reģionos uzzināt vairāk par Latvijas radošo uzņēmēju produktiem, to pievienoto vērtību gala lietotājam, kā arī atziņas, kas visnotaļ noderīgas tiem, kas vēl domā par savu biznesu vai arī tiko to uzsākuši. Interviju var noklausīties šeit.
ZINIS reģionālās uzstāšanās MARTĀ: Lielvircavas pagasts un Valmiera.

Sociālo tīklu spēka testēšana praktiskā seminārā (07.02.2014.)
Intriģējošs izvērtās seminārs Mazsalacā kultūras darbiniekiem, kur, praksē izmēģinot sociālo tīklu spēku, tika panākta sociālo tīklu lietotāju interese par Mazsalacā izveidoto Peļu muzeju